2020 FON OSCARLARI ( 10,000 liraya ayda 477 lira kazanmak)

28
10

Ben Okan Yorgancı. Yerli ve yabancı hisse senetdi fonlarının ,TL- Euro veya Dolar bazlı borçlanma araçları fonlarının, katılım fonlarının, kıymetli madenler fonlarının ve karma&değişken fonların 2019 performansları.

(Udemy) Para Kazanma Sanatı Kurs Linki :

Soru ve Yorumlarınız İçin :
instagram : @oknyrgnc
İnstagram link :

Gündem Yorum Videolarım İçin :

Para Kazanma Sanatı Serisi ( Fon Portföyü İle Yatırım Stratejileri ) :

Okan Yorgancı Kimdir ?

Microsoft MCP, MCAD ve MCSD.net sertfikalarına sahip yazılım mühendisiyim. Ayrıca 8 yıllık aktif borsalar uzmanıyım, 6 adet seminerde bu konularda konuşmalar yaptım, ayrıca özel şirketlerde ve fonlarda yatırım stratejileri üzerine çeşitli seminerler ve workshoplar yapıyorum.

Son dönemde ise 5 kişiden oluşan gruplar halinde “Yatırımcı” yetiştiriyorum. Online eğitim şeklini özellikle bu konuda yeterli görmüyorum maalesef.
Yatırım işleri bu şekilde öğrenilmez. Usta çırak ilişkisi gerekir ve deneyim çok çok önemlidir. Binlerce farklı değişkenden bahsediyoruz. sınırsız sayıda soru geliyor öğrencilerin aklına.

Bunların mesajla veya online olarak cevaplanması maalesef mümkün değil.
Bu sebeplerden dolayı 5 kişilik sınıflar halinde eğitim veriyorum , her seferinde başka mekanlarda buluşuyoruz ve hatta ders sonrası birlikte mangal yapıyoruz 🙂 çünkü birşeylerin insanların aklında kalmasını istiyorsanız, işin içine duygu katmalısınız.. Şu an için yeni kayıt alamıyorum ancak ulaşmak isterseniz iletişim bilgilerim yukarıda mevcut.

Saygılarımla,

Source: cuocdoidanghien.com

View More: Cuocdoidanghien Tips

28 COMMENTS

 1. Şu korona günlerinde Yazılım konularını izlerken nasıl buraya geldiğimi bilmiyorum. Ama net bir ifadeyle söyleyebilirim ki Ufkumu açan, görmediklerimizi gösteren bir içerik. Tebrikler, bende artık yakın takipte ve izlemedeyim

 2. Udemy Kursunuzu almış biri olarak yıllar önce aldığım teknik analiz eğitimleride algoritmik trade çalışmalarıyla Forex ve ikili opsiyonda stateji deneme çalışmalarında harcadığın zamana üzüldüm, bunların hepsini zarar olarak kayıt altına alıyorum.
  Böyle eğitimlere denk gelmek de önemli bir şans.
  Keşke daha önce rastlayabilseydim cümlesii saçma olur çünkü hayatın akış ritmi de Elliot dalgaları gibi herşeyin bir zamanı var.

 3. Okan bey Merhaba , öncelikle eğitici videolar için teşekkür ederim. Yabancı hisselere fonlar üzerinden yatırım yapıldığında temettü ödemelerini de alabiliyor muyuz ? ( Cahilce bir soru olabilir çok fazla bilgim yok )

 4. Hadi bakalim cikan borsada para kazandim demek kolay…. 7 Mart 2020 de bu arkadasin dedigi tarihten simdiye hesaplayin bist 30 % 30 kusurdu sanirim ….

 5. hocam kursu da aldım,sizi yeni yeni takip etmeye de başladım. teşşekürler her şey için. ancak, en iyi beşten sürekli örnekleme yapmak ne kadar sağlıklı? biz sürekli bu ilk beş ya da ilk 10 yakalayabilir miyiz?

 6. Soru?
  Bu fonları bankalardan alırsak yuzde 4 civarı toplam paradan yonetim ucreti alınıyor.Bu fonlar borsadan falan yonetim ucreti odemeden alınabilir mi?

 7. Hocam örnegin 10.000 yatırdım bir ayda 1000 tl kar etti ben bu karı çekmezsem diğer ay param 11 bin üzerindenmi gelir hesaplanır yoksa ana para esasmıdır

 8. Hocam merhaba tekrardan,
  Daha önceki videolarda bahsettiğinizi hatırlıyorum da. Getiri yüzdesi fona yatırdığımız para üzerinden değerlendirilmiyor mu?

  Mesela X fonunda 10.000₺ param var diyelim. Ocak ayında %22 getiri oranı varsa. Benim param bir sonraki ay 12.200₺ olmuyor mu? Ben bir şeyi yanlış mı anlıyorum?

 9. Hocam merak ettiğim bir konu var: Bu fonlar aylık bu kadar kazandırıyor diyorsunuz, bu karı biz aylık çekebilir miyiz? Çekersek %20 stopaj vergisi kesilmez mi? Fonların vergisi ile ilgili bi video çekebilir misiniz? Tşk

 10. merhaba Okan bey
  neden hep excell de ortalama en yükseklere bakıyoruz
  keşke dememek için riskleri değerlendirmek gerekmez mi
  saygılar

 11. Ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Böyle borsa, faiz, oturduğum yerden para kazanayım diyenler sadece boş hava alır.

 12. Paranızı helal yönden değerlendirin! Büyük oynayan büyük yıkılır! Paranızı asla borsaya yatırmayın!

 13. Merhaba hocam.cok guzel ve aydinlatici bir vdeo.olmus cogu bankada spk 3 lisansli yatirimci yonrticisi olmadigi icin genelde kimse yardimci olmuyor vakifbanka gittim bana internnetten alcan kardesim.die br tabir kullandi direk sikayet ettim insanlari yanlis yonlendiyorlar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here